TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.                                                                 TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.

ZBUDUJ SWOJA PRZYSZŁOŚĆ

Dodano : 21 maja 2019

27.11.2018 uczniowie klasy III TM i klasy III LO1 uczestniczyli w zajęciach z doradztwa zawodowego realizowanego przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Nowym Tomyślu. Gościliśmy p. Michała Przybylaka (MCK Nowy Tomyśl) oraz p. Paulinę Tomczak – (pośrednika pracy z PPP OHP Szamotuły).

Uczniowie mieli możliwość aktywnie uczestniczyć w zajęciach, jak sami powiedzieli „ coraz trudniej dzisiaj efektywnie i skutecznie funkcjonować na rynku pracy bez wiedzy, umiejętności i kompetencji związanych z aktywnym planowaniem rozwoju zawodowego”. Poradnictwo zawodowe to nie moda, ale konieczność, która wynika ze zmian zachodzących w otaczającej nas rzeczywistości społecznej, ekonomicznej i technologicznej.

2018-2019-zsp-3.jpg2018-2019-zsp-2.jpg2018-2019-zsp-1.jpg