WYKŁAD DOKTORA ZDZISŁAWA KOŚCIAŃSKIEGO

Dodano : 20 stycznia 2019

Dnia 04.12.2018r. o godz. 16.00 w Auli Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Nowym Tomyślu odbyło się kolejne spotkanie dla uczestników Akademii Niepodległości.

Dr Zdzisław Kościański wygłosił wykład pt. "Państwowotwórczy wysiłek przed listopadem 1918r.", oraz "Urzędnicy II Rzeczpospolitej - charakterystyczne sylwetki." W wykładzie uczestniczyła młodzież z naszej szkoły z klas: 1LO2, 1LO3, 2TE, 3LO3, 2LO3, 1TM. Opiekunem grupy był Jacek Matula.

"Akademia Niepodległości to ogólnopolski projekt Instytutu Pamięci Narodowej zaplanowany na lata 2018 - 2021. Formuła spotkań oparta jest na wzorze  Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

2018-2019-wyk.jpg

20 stycznia