WSPOMNIENIA - DZIEŃ SPORTU

Dodano : 20 października 2017

14 czerwca przeszedł do historii naszej szkoły, jako Szkolny Dzień Sportu. Tego dnia spotkaliśmy się w Nowotomyskim Parku Kultury i Wypoczynku.

Głównym punktem imprezy był Bieg Patrolowy na obszarze Parku.  Poszczególne klasy miały za zadanie pokonanie trasy wraz z konkurencjami, nad którymi czuwali nauczyciele. Po ok. godzinie klasy docierały na metę wraz z kartą startową, na której  zliczone były punkty z poszczególnych konkurencji, punkty za czas  pokonania trasy oraz za kreatywne stroje sportowe. Pierwsze miejsce zajęła klasa I TI, drugie I LO1, a trzecie miejsce przypadło klasie II LO1. Oprócz biegu uczniowie mogli skorzystać z gry w piłkę plażową oraz poćwiczyć przy zumbie, którą przygotowały uczennice naszej szkoły.