WIZYTY W SZKOLE ŚREDNIEJ 2018/2019

Dodano : 13 grudnia 2018

O tym ,,Jak występować publicznie i nie mieć tremy?”, „Jak się wyróżnić podczas rozmowy rekrutacyjnej”  i „Jak się chronić czyli świadomość cyberprzemocy” to warsztaty  realizowane przez studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Uczniowie 16 oddziałów klasowych mieli możliwość sprawdzenia swoich predyspozycji  i kompetencji w ciągu jednego dnia pełnego emocji i banku dobrych praktyk. 2018-2019-stres-1.JPG2018-2019-stres-2.JPG2018-2019-stres-3.JPG

13 grudnia

NA NASZĄ STRONĘ WESZŁO DO TEJ PORY 2018 ODWIEDZAJĄCYCH.