TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.                                                                 TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.

UMOWA PARTNERSKA Z CWRKDIZ

Dodano : 21 maja 2019

7 lutego 2019 r. w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu została podpisana umowa partnerska pomiędzy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu oraz Zespołem Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu.

Jest ona wynikiem wcześniejszej, owocnej współpracy między tymi dwoma instytucjami. Umowa dotyczy współpracy w zakresie: wspierania kształcenia zawodowego i dualnego, upowszechniania modelu kształcenia dualnego oraz prowadzenia diagnozy rynku pracy z uwzględnieniem zawodów deficytowych i zawodów przyszłości. Umowę podpisali Dyrektor Szkoły – Łukasz Frański oraz Dyrektor CWRKDiZ - dr inż. Mariusz Kubiak. W spotkaniu uczestniczyli również Dyrektor Powiatowego Centrum Usług Wspólnych - Marek Nyćkowiak, pracownicy CWRKDiZ, nauczyciele oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Po oficjalnej części uczestnicy spotkania udali się do zakładu Aesculap Chifa, gdzie zwiedzili warsztaty szkolne, zapoznali się z systemem szkolenia uczniów oraz procesem produkcji.

2018-2019-umowa-partnerska.jpg