ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.                                                                 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.

UCZNIOWIE "STASZKA" WRÓCILI Z BUŁGARII

Dodano : 21 czerwca 2019

Niezwykle skuteczny okazał się doping naszych uczniów biorących udział w wycieczce do Bułgarii, która odbyła się w dniach 13-20 września. Obecność na trzech meczach Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w piłce siatkowej – trzy zwycięstwa naszych siatkarzy!!!

Oprócz sportowych wrażeń, celem wyjazdu było również poznanie największych zabytków kultury bałkańskiej. Zwiedziliśmy historyczne miasto Nesebyr oraz Warnę. Znalazł się również czas na wypoczynek i skorzystanie z iście wakacyjnej pogody .

Współorganizatorem wyjazdu było biuro turystyki „Och Travel” oraz MKS Kangur Nowy Tomyśl.

Dostęp do większej ilości zdjęć  - facebook Kangur Nowy Tomyśl

2018-2019-bulgaria-1.jpg2018-2019-bulgaria-5.jpg2018-2019-bulgaria-4.JPG2018-2019-bulgaria-3.JPG2018-2019-bulgaria-2.JPG