ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.                                                                 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.

UCZNIOWIE STASZICA PROMUJĄ ZDROWE NAWYKI

Dodano : 21 czerwca 2019

W ramach 6 edycji Programu ,,ARS CZYLI JAK DBAC O MIŁOŚĆ?” Zespół Młodzieży w składzie: Patrycja Loba II TE, Aleksander Ludwiczak II LO4, Mikołaj Nowak II LO4, Adrian Bąk II LO4, Jan Szwiec II LO3 wraz z nauczycielem p.Szymonem Łamaszewskim przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu ,,MŁODZIEŻ WOLNA OD UŻYWEK”.

Zadanie konkursowe w tym roku polegało na przygotowaniu krótkometrażowego filmu o tematyce przeciwdziałania uzależnieniom. Koordynatorem projektu jest pani Justyna Szofer-Andrzejewska.

Celem Programu jest dostarczenie uczestnikom wiedzy pomocnej w kształtowaniu zdrowego stylu życia, kształtowaniu umiejętności, kompetencji oraz postaw pomocnych w unikaniu zażywania substancji psychoaktywnych.

W programie wzięło udział ponad 616 tys. uczniów z całej Polski.

Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica osiągnął wielki sukces zdobywając I MIESCE NA ETAPIE WOJEWÓDZKIM ORAZ WYRÓŻNIENIE NA ETAPIE OGÓLNOPOLSKIM.

DZIĘKUJEMY Zespołowi za pełne zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość montażu filmu.

ZACHĘCAMY do obejrzenia nagrodzonego filmu. [zobacz]

2018-2019-zdrowe-nawyki-2.JPG

2018-2019-zdrowe-nawyki-1.JPG

Przedstawiciel PSSE Nowy Tomyśl - przedstawiciel Wydziału Promocji Zdrowia pani Karolina Józefiak - oficjalne wręczenie nagród.