TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019 R. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.                                                                 TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019 R. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.

STUDNIÓWKA ANNO DOMINI 2019

Dodano : 18 kwietnia 2019

W ubiegły piątek uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica bawili się na Balu Studniówkowym. Tym razem na miejsce imprezy wybrali Motel XXI Wieku w Grodzisku Wielkopolskim.

Część oficjalną poprowadzili Sara Żmuda i Daniel Stanek. Padło wiele wzruszających słów pod adresem wychowawców klas, nauczycieli i rodziców. Znalazło się też miejsce na dojrzałą refleksję na temat zbliżającego się wielkimi krokami wejścia w dorosłość.

Uroczystość uświetniła swym występem Katarzyna Klus, która znakomicie wykonała nastrojowy utwór, co uczestnicy balu nagrodzili gorącymi brawami.

Imprezę zgodnie z przyjętym zwyczajem rozpoczął Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica, Łukasz Frański wygłaszając tradycyjną formułę: „Bal Studniówkowy Anno Domini 2019 uważam za otwarty.”

Wielkie wrażenie zrobiło na wszystkich obecnych brawurowe wykonanie przez maturzystów poloneza, do którego układ choreograficzny ułożyła pani Emanuela Grychta - Gostyńska.