Wydarzenia grudnia

ŚWIĄTECZNIE W STASZICU

• Dodano : 10 grudnia 2018

PODSUMOWANIE TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W listopadzie na całym świecie obchodzony jest tydzień przedsiębiorczości, podczas którego odbywają się różne imprezy, wykłady promujące i rozwijające cechy przedsiębiorcze u ludzi. Nie inaczej było w Staszicu, pojawiły się gazetki tematyczne, były rozmowy na lekcjach i przede wszystkim uczniowie mogli wykazać się przedsiębiorczością w konkursach.

• Dodano : 10 grudnia 2018

MIĘDZYPOWIATOWA OLIMPIADA WIEDZY "CZY WSZYSTKO WIESZ O HIV I AIDS"

Już od 12 lat Zespół Szkół nr 2 im. St. Staszica z dumą reprezentuje powiat nowotomyskim. Jak co roku olimpiada wiedzy cieszy się dużym uznaniem i atrakcyjnością nagród. Uroczyście informujemy, że po raz kolejny zdobyliśmy I MIEJSCE. – tym razem dokonała tego KORNELIA DYDERSKA. Dziękujemy za piękny wynik wśród reprezentantów trzech powiatów: nowotomyskiego, grodziskiego i wolsztyńskiego.

• Dodano : 9 grudnia 2018

WYKŁAD DOKTORA ZDZISŁAWA KOŚCIAŃSKIEGO

Dnia 04.12.2018r. o godz. 16.00 w Auli Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Nowym Tomyślu odbyło się kolejne spotkanie dla uczestników Akademii Niepodległości.

• Dodano : 7 grudnia 2018

WYCIECZKA DO BERLINA

Wycieczka do Berlina w okresie świątecznym jest już tradycją naszej szkoły. W tym roku odbyła się w dniu 28 listopada i wzięła w niej udział rekordowa ilość 74 uczniów.

• Dodano : 6 grudnia 2018

ONI WIERZĄ W ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA I SIEBIE

Pogotowie Informatyczne podczas dużej przerwy w Zespole Szkół nr 2 im. S. Staszica świętowało Mikołajki oraz Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 2018 wraz z koordynatorką projektu Małgorzatą Kaczmarek i opiekunem grupy Marcinem Chróstem.

• Dodano : 6 grudnia 2018

DRODZY UCZNIOWIE !

Zapraszamy w na sesję zdjęciową w aranżacji świątecznej

Termin: 10.12.2018 poniedziałek, długa przerwa

Miejsce: Przy schodach w budynku głównym

Co jest potrzebne do zrobienia zdjęcia:

CHĘCI I DOBRY HUMOR :-)

• Dodano : 3 grudnia 2018

ZBUDUJ SWOJA PRZYSZŁOŚĆ

27.11.2018 uczniowie klasy III TM i klasy III LO1 uczestniczyli w zajęciach z doradztwa zawodowego realizowanego przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Nowym Tomyślu. Gościliśmy p. Michała Przybylaka (MCK Nowy Tomyśl) oraz p. Paulinę Tomczak – (pośrednika pracy z PPP OHP Szamotuły).

• Dodano : 3 grudnia 2018

WYŚPIEWANE SUKCESY KATARZYNY KLUS

Wiele talentów rodzi nasza szkoła. To wielka radość widzieć jak kwitną i się rozwijają, a zwłaszcza gdy opatrzone są sukcesami. To właśnie w listopadzie podwójny sukces za przepiękne interpretacje muzyczne osiągnęła Katarzyna Klus.

• Dodano : 2 grudnia 2018

KLASY TECHNIKUM STASZICA W OPALENICY

Uczniowie klas III TM i III TI mieli okazję obejrzeć procesy produkcyjne, jakie zachodzą w przedsiębiorstwie specjalizującym się już od 1992 roku w wytwarzaniu mebli z litego drewna sosnowego, zarówno na rynek polski, jak i na rynki europejskie. Mowa o firmie Pinio Drewnostyl Opalenica/Rudniki, której serdecznie dziękujemy za przygotowane dla nas warsztaty.

13 grudnia

NA NASZĄ STRONĘ WESZŁO DO TEJ PORY 1996 ODWIEDZAJĄCYCH.