TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019 R. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.                                                                 TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019 R. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.

Wydarzenia kwietnia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
1234567
891011121314
22232425262728
2930
Podanie ocen przewidywanych – klasy maturalne. Konsultacje z rodzicami – klasy maturalne.
Termin składania podań o egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych.
Wpisanie ocen proponowanych.
Egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych.
18-23 kwietnia - wiosenna przerwa świąteczna.
Zakończenie roku szkolnego – klasy maturalne.

• Dodano : 16 kwietnia 2019

WAŻNA WIADOMOŚĆ DLA MATURZYSTÓW

Próba uroczystości zakończenia roku szkolnego rozpocznie się jutro, tj. w środę,  17 kwietnia o 9.00 w NOK-u.  Zapraszamy.

• Dodano : 12 kwietnia 2019

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Biegi przełajowe to urozmaicony teren, piękne trasy, dobra, słoneczna pogoda, a to wszystko towarzyszyło 5 kwietnia podczas Mistrzostw Wielkopolski w Drużynowych Biegach Przełajowych rozgrywanych w Żerkowie.

• Dodano : 11 kwietnia 2019

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW.

Mistrzostwa Wielkopolski - Licealiada to impreza dla czterech najlepszych drużyn z województwa wielkopolskiego, a wśród nich Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica!!! Oprócz nas w finale zobaczyliśmy Zespół Szkół Geodezyjno – Drogowych w Poznaniu, Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni, Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Pile. Aby znaleźć się w tym gronie trzeba było przejść przez trzy etapy rozgrywek: powiatowe, rejonowe, półfinały woj. wielkopolskiego. Na trybunach drużynę wspierał Łukasz Frański – dyrektor ZS nr 2 w Nowym Tomyślu, Aleksander Ochla – wicedyrektor ZS nr 2 w Nowym Tomyślu oraz Dariusz Knapik – kierownik szkolenia praktycznego. Imprezę otworzył Marcin Brambor – wicestarosta nowotomyski.

• Dodano : 9 kwietnia 2019

DRZWI OTWARTE

Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu,

ul. E. Sczanieckiej

13 kwietnia 2019 r. godz. 9.00-12.00

Aesculap Chifa w Nowym Tomyślu,

ul. Tysiąclecia 14

13 kwietnia 2019 r.  godz. 8.00 - 14.00

Phoenix Contact Wielkopolska w Nowym Tomyślu

ul. 3 Stycznia 72

27 kwietnia 2019 r. godz. 7.00 - 14.00

• Dodano : 2 kwietnia 2019

ETAP WOJEWÓDZKI OLIMPIADY - WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

15 marca br. uczennice klasy drugiej technikum ekonomicznego: Paulina Kaczmarek, Natalia Marek oraz Aleksandra Radom wraz z panią Elżbietą Kondrat udały się do Poznania gdzie uczestniczyły w etapie wojewódzkim Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

• Dodano : 1 kwietnia 2019

DRUŻYNA SIATKARSKA STASZICA W FINALE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

Nieczęsto się zdarza, aby w turnieju finałowym rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego występował zespół z naszej szkoły. Szczególnie jest to bardzo trudne, gdy dotyczyć będzie gier zespołowych. Ten sukces osiągnęła nasza drużyna siatkarska podczas turnieju półfinałowego Mistrzostw Wielkopolski, który odbył się 27.03.2019 w hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu.

• Dodano : 26 marca 2019

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 27 marca 2019, o 17.00 i potrwa do 18.00.

[POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI]

• Dodano : 21 marca 2019

DRZWI OTWARTE W STASZICU

28 marca 2019 (czwartek) i 29 marca 2019 (piątek) zapraszamy zespoły klasowe.

Godzinę prosimy uzgodnić telefonicznie z sekretariatem!

13 kwietnia 2019 (sobota) od 9.00 do 12.00 zapraszamy uczniów i ich rodziców.

• Dodano : 21 marca 2019

JUBILEUSZ POGOTOWIA INFORMATYCZNEGO

Minął rok działalności pogotowia informatycznego przy Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu. Napisali o nas TUTAJ.

• Dodano : 14 marca 2019

STASZIC W MINISTERSTWIE EDUKACJI NARODOWEJ

W dniach 06-08.03.2019 r. odbyła się w Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie konferencja szkoleniowa pt. „Zmiany w ramowych planach nauczania kształcenia zawodowego, programach nauczania oraz w kwalifikacjach w zawodach” zorganizowana przez Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych przy współpracy Departamentu Strategii, Kwalifikacji i Kształcenia Zawodowego Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.