ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.                                                                 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.

Wydarzenia sierpnia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

• Dodano : 9 sierpnia 2019

WAŻNY PROJEKT

Pragniemy poinformować, iż w naszej szkole realizowany jest

projekt pt.:

„Rozwój kształcenia zawodowego w Zespole Szkół nr 2

w Nowym Tomyślu”

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

• Dodano : 1 lipca 2019

KOMUNIKAT DLA MATURZYSTÓW

Odbiór świadectw dojrzałości, aneksów do świadectw dojrzałości i zaświadczeń o wynikach egzaminu maturalnego będzie  możliwy w sekretariacie  Zespołu Szkół nr 2 im. St. Staszica w Nowym Tomyślu od 4 lipca 2019, od godziny 14:00 .

• Dodano : 24 czerwca 2019

WAŻNA INFORMACJA

W dniu 27 czerwca 2019 r. (czwartek) sekretariat będzie nieczynny z powodu wyjazdu pracowników administracji na szkolenie.
    Za utrudnienia przepraszamy.

• Dodano : 23 czerwca 2019

KOLEJNY SUKCES "STASZICA". DRUŻYNA Z NASZEJ SZKOŁY ZDOBYŁA 8 MIEJSCE W KONKURSIE PATRIA NOSTRA.

Edycja wielkopolska konkursu PATRIA NOSTRA, podobnie jak w roku ubiegłym, adresowana był do uczniów z Wielkopolski oraz młodzieży polskiej i polonijnej z Litwy, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, państw Unii Europejskiej i USA.

• Dodano : 17 czerwca 2019

KOŃCZYMY ROK SZKOLNY

W środę, 19 czerwca, w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu o 800 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za miniony rok szkolny. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 rozpocznie się naszej szkole o godzinie 900.

• Dodano : 16 czerwca 2019

"NIEZŁOMNI W DRODZE DO NIEPODLEGŁOŚCI" - FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO.

W DNIU 14 CZERWCA 2019r. W AULI WYDZIAŁU ZAMIEJSCOWEGO WSPiA W NOWYM TOMYŚLU, ODBYŁA SIĘ GALA FINAŁOWA KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. "NIEZŁOMNI W DRODZE DO NIEPODLEGŁOŚCI" - SYLWETKI BOHATERÓW ORAZ BARWĘ I BROŃ ŻOŁNIERZY POLSKICH W XXw.

• Dodano : 13 czerwca 2019

KONKURS "NASZ POMYSŁ NA OCHRONĘ ŚRODOWISKA"

Na przełomie lutego i marca 48 uczniów naszej szkoły wzięło udział w IV edycji konkursu organizowanego przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, którego tematem był „Nasz pomysł na ochronę środowiska”-  walka ze zmianami klimatycznymi.

• Dodano : 13 czerwca 2019

BIWAK INFORMATYKÓW

W dniach 12.06 – 14.06 uczniowie klas II oraz III technikum informatycznego wraz z opiekunami: Panią J. Szofer-Andrzejewską, Panem P. Stielerem, P. Z. Lachem, oraz  P. M. Chróstem, odbywają wycieczkę do Pszczewa.

• Dodano : 11 czerwca 2019

UCZNIOWIE STASZICA PROMUJĄ ZDROWE NAWYKI

W ramach 6 edycji Programu ,,ARS CZYLI JAK DBAC O MIŁOŚĆ?” Zespół Młodzieży w składzie: Patrycja Loba II TE, Aleksander Ludwiczak II LO4, Mikołaj Nowak II LO4, Adrian Bąk II LO4, Jan Szwiec II LO3 wraz z nauczycielem p.Szymonem Łamaszewskim przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu ,,MŁODZIEŻ WOLNA OD UŻYWEK”.

Zadanie konkursowe w tym roku polegało na przygotowaniu krótkometrażowego filmu o tematyce przeciwdziałania uzależnieniom. Koordynatorem projektu jest pani Justyna Szofer-Andrzejewska.

• Dodano : 8 czerwca 2019

FINAŁ WOJEWÓDZKI XX LICEALIADY PO RAZ DRUGI!

Po raz pierwszy w historii, dwukrotnie w trakcie trwania roku szkolnego nasi siatkarze zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego Licealiady w rozgrywkach piłki siatkowej. W miesiącu kwietniu, w Nowym Tomyślu, odbył się z udziałem reprezentacji Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica Finał Wojewódzki XX Licealiady w piłce siatkowej halowej.

18 sierpnia