Wydarzenia stycznia

78910111213
21222324252627
28293031
7-11 stycznia. Zajęcia specjalistyczne w laboratoriach Politechniki Poznańskiej, w ramach projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”. 3TE.
10 stycznia- 16 lutego 2019. Terminy egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie – sesja zimowa.
14-27 stycznia. Ferie zimowe.
Zebranie od uczniów deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na sesje letnią i zgłoszenie do OKE.
28 stycznia – 1 lutego. Zajęcia specjalistyczne w laboratoriach Politechniki Poznańskiej, w ramach projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”. 3TM.

• Dodano : 16 stycznia 2019

STASZIC WŚRÓD NAJLEPSZYCH SZKÓŁ W WIELKOPOLSCE

11 stycznia 2019 r. w Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników - „Perspektywy 2019”. Do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawicie dwudziestu najlepszych szkół w Wielkopolsce – 10 najlepszych techników i 10 liceów ogólnokształcących. Powiat Nowotomyski reprezentowany był przez dyrektora Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu – pana Łukasza Frańskiego.

• Dodano : 4 stycznia 2019

OBCHODY SETNEJ ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO.

W CZWARTEK, 27 GRUDNIA 2018 ROKU W NOWYM TOMYŚLU Z UDZIAŁEM WŁADZ SAMORZĄDOWYCH ODBYŁY SIĘ  UROCZYSTOŚCI ZWIĄZANE Z 100 ROCZNICĄ WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO.

• Dodano : 4 stycznia 2019

UCZNIOWIE "STASZICA" DOCENIENI

20 grudnia 2018 uczniowie naszej szkoły Martyna Borowiak z 3LO1 oraz Mateusz Tata z 2TI zostali uhonorowani stypendiami Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019.

• Dodano : 3 stycznia 2019

WAŻNA INFORMACJA

OPŁATA ZA EGZAMIN MATURALNY.

POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI

• Dodano : 21 grudnia 2018

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

2016-2017-boze-narodzenie2.jpg

Niech święta Narodzenia Pańskiego

przyniosą wszystkim pokój, radość i nadzieję

na spełnienie wszystkich marzeń

w nadchodzącym Nowym Roku

• Dodano : 21 grudnia 2018

KLASA III TM ODBYŁA WARSZTATY TECHNICZNE W CUKROWNI

Wraz z końcem roku wspólnie z klasą III TM odbyliśmy interesujące warsztaty techniczne na terenie cukrowni w Opalenicy.

• Dodano : 19 grudnia 2018

KOLEJNY SUKCES EKONOMISTÓW!

Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych corocznie organizuje Olimpiadę Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich. Jej celem jest promowanie uczniów posiadających ponadprzeciętną wiedzę i zdolności menedżerskie oraz  zachęcanie do zachowań przedsiębiorczych w praktyce.

• Dodano : 17 grudnia 2018

WYJAZD DO SEJMU RP LICEALISTÓW Z KLAS 1LO2 ORAZ 2LO3

W nocy z 12 na 13 grudnia licealiści z klas: 1LO2 oraz 2LO3 pod opieką: Justyny Szofer – Andrzejewskiej, Anny Nyćkowiak oraz Jacka Matuli wyjechali do Warszawy. Celem wyjazdu było zwiedzanie Sejmu RP, co zostało nam umożliwione dzięki zaproszeniu wystosowanemu przez pana posła Błażeja Łukasza Pardy, przekazanemu przy pośrednictwie asystenta społecznego posła Pardy – pani Katarzyna Luch. Młodzież mogła nie tylko zwiedzić gmach Sejmu ale też poznać historię poszczególnych budynków, wchodzących w skład kompleksu sejmowego. Mieliśmy niepowtarzalną szansę, by dowiedzieć się w jaki sposób pracują posłowie, jak również  przypadł nam w udziale zaszczyt posłuchania przedstawicieli narodu „na żywo”, w trakcie debaty sejmowej.

• Dodano : 17 grudnia 2018

SPOTKANIE WYCHOWAWCÓW KLAS I NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami.

Rozpocznie się ono w środę, 19 grudnia 2018, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 16 grudnia 2018

POGOTOWIE INFORMATYCZNE ZE STASZICA DOCENIONE

14.12.2018r. w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbyło się na uroczyste wręczenie odznaczeń za wyjątkowe i aktywne postawy społeczne. W skład kapituły wchodzą organizacje lokalne, które swoimi działaniami motywują do pracy wolontariuszy, inne organizacje pozarządowe, przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

20 stycznia