TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.                                                                 TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.

Wydarzenia maja

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Początek egzaminu maturalnego. 6-31 maja - praktyka uczniowska II TI 1 II TI 2
Konsultacje z rodzicami.
Termin przekazania szkołom dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe dla absolwentów technikum, którzy ukończyli szkołę 26 kwietnia 2019 r.

• Dodano : 21 maja 2019

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 22 maja 2019, o 17.00 i potrwa do 18.00.

[POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI]

• Dodano : 15 maja 2019

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

ZAWÓD: OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

Zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy. Pracownicy z takimi kwalifikacjami poszukiwani są w wielu mniejszych i większych zakładach usługowych i produkcyjnych w regionie, kraju  i na terenie UE.

• Dodano : 12 maja 2019

SEJMIK MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO "15-LECIE CZŁONKOSTWA POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ OKIEM WIELKOPOLSKIEJ MŁODZIEŻY"

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY PRZYSTĄPILI DO TRZECIEJ EDYCJI SEJMIKU MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO. ICH ZADANIEM BYŁO PRZYGOTOWANIE PROJEKTU OBRAZUJĄCEGO PRZEOBRAŻENIA NASZEGO POWIATU Z PERSPEKTYWY PIĘTNASTU LAT  NASZEGO CZŁONKOSTWA  W UNII EUROPEJSKIEJ.  ZWYCIĘZCAMI I ZARAZEM DRUŻYNĄ REPREZENTUJĄCĄ NASZ POWIAT BYŁY UCZENNICE KLASY 1LO2 - KAJA MIKA ORAZ ZUZANNA GRZECH.

• Dodano : 9 maja 2019

SPRAWOZDANIE FINANSOWE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA STASZICA W NOWYM TOMYŚLU ZA ROK 2018

SZCZEGÓŁY

• Dodano : 9 maja 2019

Drogi Absolwencie gimnazjum,
    Drogi Absolwencie szkoły podstawowej,

już od 13 maja 2019 r. możesz rejestrować się w elektronicznym systemie naboru do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie strony https://powiatnowotomyski.edu.com.pl/Kandydat, aby zgłosić swoją kandydaturę. Po wypełnieniu wniosku, wydrukuj go, podpisz wraz z rodzicem/rodzicami i przynieś do szkoły pierwszego wyboru. Na tym etapie możesz dołączyć 2 podpisane fotografie. Jeżeli ich nie masz, dostarczysz je w terminie późniejszym. Czekamy na Ciebie codziennie od 7.30 do 15.30 do dnia 31 maja 2019 r. Jeżeli będziesz miał pytania, wątpliwości czy trudności z rejestracją, chętnie udzielimy pomocy. Do zobaczenia!

• Dodano : 28 kwietnia 2019

MATURZYŚCI ZAKOŃCZYLI ROK SZKOLNY

W miniony piątek w NOK-u odbyło się uroczyste zakończenie roku klas maturalnych naszej szkoły. Tym razem mury Staszica opuściło ich aż sześć: trzy licealne (dwie biologiczno-chemiczne i humanistyczna) oraz trzy technikum (ekonomiczna, informatyczna i mechaniczna). Uroczystość, obok Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 2 i przedstawiciela organu prowadzącego, uświetnili swoją obecnością rodzice absolwentów.

• Dodano : 25 kwietnia 2019

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW STASZICA ANNO DOMINI 2019

W piątek, 26 kwietnia, o godzinie 09.00 w Nowotomyskim Ośrodku Kultury rozpocznie się uroczysta ceremonia zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla absolwentów Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu.

• Dodano : 24 kwietnia 2019

WAŻNA INFORMACJA

Dnia 24 kwietnia 2019r. odbyło się posiedzenie komitetów strajkowych szkół średnich powiatów: grodziskiego, nowotomyskiego oraz wolsztyńskiego. Członkowie komitetów, kierując się dobrem uczniów oraz rozumiejąc troskę ich rodziców, przyjęli stanowisko o przeprowadzeniu klasyfikacji uczniów klas maturalnych.

W związku z powyższym o godzinie 11.00 w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu przeprowadzona została Rada Klasyfikacyjna, na mocy której uczniowie klas maturalnych zyskali status absolwenta, dzięki któremu otrzymają świadectwa ukończenia szkoły.

Jednocześnie większość członków Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Tomyślu podjęła decyzję o kontynuowaniu strajku.

• Dodano : 20 kwietnia 2019

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości

ŻYCZY DYREKCJA

• Dodano : 16 kwietnia 2019

WAŻNA WIADOMOŚĆ DLA MATURZYSTÓW

Próba uroczystości zakończenia roku szkolnego rozpocznie się jutro, tj. w środę,  17 kwietnia o 9.00 w NOK-u.  Zapraszamy.