DRZWI OTWARTE W STASZICU! SOBOTA, 21 KWIETNIA OD 9.00 D0 12.00. SERDECZNIE ZAPRSZAMY.                                                                 DRZWI OTWARTE W STASZICU! SOBOTA, 21 KWIETNIA OD 9.00 D0 12.00. SERDECZNIE ZAPRSZAMY.

Wydarzenia kwietnia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9-13 kwietnia zajęcia specjalistyczne – Czas Zawodowców – BIS – 3TM
Podanie ocen przewidywanych – klasy maturalne. Konsultacje z rodzicami – klasy maturalne.
Termin składania podań o egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych
Wpisanie ocen proponowanych.Egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych.
Zakończenie roku szkolnego – klasy maturalne.
Dzień wolny od zajęć.

• Dodano : 18 kwietnia 2018

SPOTKANIE WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas maturalnych naszej szkoły  na spotkanie z wychowawcami klas. Rozpocznie się ono w środę, 18 kwietnia 2018, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 16 kwietnia 2018

DRZWI OTWARTE W STASZICU 21 KWIETNIA

GIMNAZJALISTO!

PRZYJDŹ Z RODZICAMI!

POROZMAWIAJ Z NAUCZYCIELAMI I UCZNIAMI.

ZAPYTAJ O INTERESUJĄCE CIĘ ZAGADNIENIA.

OBEJRZYJ SZKOŁĘ.

ZAPRASZAMY!

• Dodano : 31 marca 2018

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

2017-2018-zmartwychwstanie.jpg

Niech Święta Wielkonocne będą dla wszystkich

czasem pełnym wiary, nadziei i miłości.

Niech w sercach zagoszczą radość i ufność

płynące ze Zmartwychwstania Pańskiego.

• Dodano : 27 marca 2018

STASZIC W PLANICY

W dniach 21-26.03. 2018 spora grupa młodzieży naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Słowenii. Głównym celem wyjazdu , był udział w ostatnich konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tradycyjnie od wielu lat te ostatnie zawody odbywają się na niezwykle urokliwej skoczni narciarskiej w Planicy. Należy ona do dwóch największych na Świecie. Skoki, należałoby powiedzieć loty, na odległość ponad 240m  nie są tutaj rzadkością. Uczniowie Staszica mieli okazję osobiście uczestniczyć w tak ekscytującym wydarzeniu sportowym, w którym głównym aktorem był oczywiście Kamil Stoch !!.

• Dodano : 25 marca 2018

WYGRYWAJĄ DOBRZE PRZYGOTOWANI MATURA 2018

Jednym z głównych powodów jest fakt, że od początku liceum czy technikum, uczniom dawany jest komunikat, że efektem końcowym edukacji jest egzamin dojrzałości. Przez cały okres trwania nauki jesteśmy przygotowywani do jednego egzaminu. Egzamin urasta do rangi rzeczy niewykonalnej i to powoduje stres, ponieważ czujemy, że oczekiwania przerastają nasze możliwości.

• Dodano : 25 marca 2018

WAŻNA INFORMACJA

Świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie po egzaminie w sesji styczeń 2018 będą do odbioru w sekretariacie szkoły w  dniu 26 marca 2018.

• Dodano : 22 marca 2018

ETAP WOJEWÓDZKI OLIMPIADY - WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

16 marca br. uczennice klasy drugiej technikum ekonomicznego: Kecja Kasperska, Maja Łuczak i Maria Sędziejowska wraz z panią Elżbietą Kondrat udały się do Poznania gdzie uczestniczyły w etapie wojewódzkim Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

• Dodano : 20 marca 2018

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 21 marca 2018, o 17.00 i potrwa do 18.00.

[POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI]

• Dodano : 8 marca 2018

WAŻNA INFORMACJA

Od 12.03.2018 ( poniedziałek) rozpoczynają się rozgrywki międzyklasowe w piłce siatkowej. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem spotkań. Info w załączniku.

Nauczyciele WF

ZAŁĄCZNIK

• Dodano : 6 marca 2018

PLANICA 2018

Zapraszam do wzięcia udziału w wycieczce do Słowenii. (21-26.03.2018)

Celem głównym jest udział i dopingowanie naszych skoczków narciarskich podczas ostatniego konkursu Pucharu Świata w lotach narciarskich. Zawody odbędą się w Planicy na jednej z największych skoczni świata.

Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc .

Konrad Stachowiak

ZOBACZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI.