Wydarzenia marca

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
4-29 marca 2019. Praktyka zawodowa. III TE III TM.
Termin ogłaszania wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie dla sesji styczeń – luty 2019.
25 marca – 19 kwietnia 2019. Praktyka zawodowa.III TI.
Konsultacje z rodzicami.
Termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na sesję czerwiec-lipiec 2019 / w przypadku ponownego przystępowania do egzaminu przez zdających którzy nie zdali tego egzaminu w sesji styczeń-luty 2019.

• Dodano : 21 marca 2019

DRZWI OTWARTE W STASZICU

28 marca 2019 (czwartek) i 29 marca 2019 (piątek) zapraszamy zespoły klasowe.

Godzinę prosimy uzgodnić telefonicznie z sekretariatem!

13 kwietnia 2019 (sobota) od 9.00 do 12.00 zapraszamy uczniów i ich rodziców.

• Dodano : 21 marca 2019

JUBILEUSZ POGOTOWIA INFORMATYCZNEGO

Minął rok działalności pogotowia informatycznego przy Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu. Napisali o nas TUTAJ.

• Dodano : 14 marca 2019

STASZIC W MINISTERSTWIE EDUKACJI NARODOWEJ

W dniach 06-08.03.2019 r. odbyła się w Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie konferencja szkoleniowa pt. „Zmiany w ramowych planach nauczania kształcenia zawodowego, programach nauczania oraz w kwalifikacjach w zawodach” zorganizowana przez Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych przy współpracy Departamentu Strategii, Kwalifikacji i Kształcenia Zawodowego Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

• Dodano : 14 marca 2019

CIEKAWY PROJEKT

6 marca odbyły się w naszej szkole kolejne lekcje przeprowadzone przez wolontariuszy z banku Santander w ramach projektu „BAKCYL” Warszawskiego Instytutu Bankowości. Celem projektu jest wzrost wiedzy z zakresu ekonomii oraz umiejętności korzystania z usług finansowych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

• Dodano : 12 marca 2019

MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE SIATKOWEJ - TEREN ZACHÓD.

W dniu 8 marca w hali Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu odbył  się Finał Mistrzostw Rejonu - teren Zachód, w którym to uczestniczył Zespół Szkół nr  2 im. St. Staszica.

• Dodano : 28 lutego 2019

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ

POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI

• Dodano : 28 lutego 2019

ZESPÓŁ INFORMATYKÓW Z GRUPY "LEARN IT" NA UNIWERSYTECIE ZIELONOGÓRSKIM

27.02.2019 grupa informatyków wraz z opiekunami - Marcinem Chróstem (IT ZS2NT Staszic) oraz Jakubem Szulcem (B. Braun Aesculap Chifa) udali się na warsztaty i laboratoria zorganizowane przez wykładowców Uniwersytetu Zielonogórskiego.

• Dodano : 20 lutego 2019

SUKCES "STASZICA"

KOMITET ORGANIZACYJNY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO "KRĄG" PODAŁ WYNIKI TEGOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU.

SPOŚRÓD UCZESTNKÓW UCZEŃ KL. 1LO3 - DAWID ŁYSZCZASZ OTRZYMAŁ WYRÓŻNIENIE ORAZ NAGRODĘ KSIĄŻKOWĄ.

• Dodano : 19 lutego 2019

KLASY PRAWNICZE NA WYDZIALE PRAWA I ADMINISTRACJI UAM W POZNANIU

12.02.2019r. uczniowie I i II klasy liceum prawniczego uczestniczyli w wykładach organizowanych przez Wydział Prawa i Administracji UAM w Poznaniu  w ramach współpracy ze szkołami.

• Dodano : 13 lutego 2019

KOLEJNY SUKCES "STASZICA"

8 lutego 2019 r. w hali PCS odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do zawodów  przystąpiło pięć zespołów. Mistrzostwa zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Reprezentujące naszą szkołę dziewczyny rozegrały 4 mecze. Wygrały wszystkie z nich nie tracąc seta i po raz 15 zwyciężyły w Mistrzostwach Powiatu.

7 marca nasze reprezentantki udadzą się do Szamotuł reprezentować nasz powiat na Mistrzostwach Rejonu.