Wydarzenia lutego

45678910
11121314151617
25262728
Zebranie od uczniów i absolwentów ostatecznych deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego.Jeśli uczeń lub absolwent złożył wyłącznie wstępną deklarację, a nie złożył deklaracji ostatecznej, deklaracja wstępna staje się ostateczną deklaracją.
Termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na sesję czerwiec-lipiec 2019

• Dodano : 20 lutego 2019

SUKCES "STASZICA"

KOMITET ORGANIZACYJNY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO "KRĄG" PODAŁ WYNIKI TEGOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU.

SPOŚRÓD UCZESTNKÓW UCZEŃ KL. 1LO3 - DAWID ŁYSZCZASZ OTRZYMAŁ WYRÓŻNIENIE ORAZ NAGRODĘ KSIĄŻKOWĄ.

• Dodano : 19 lutego 2019

KLASY PRAWNICZE NA WYDZIALE PRAWA I ADMINISTRACJI UAM W POZNANIU

12.02.2019r. uczniowie I i II klasy liceum prawniczego uczestniczyli w wykładach organizowanych przez Wydział Prawa i Administracji UAM w Poznaniu  w ramach współpracy ze szkołami.

• Dodano : 13 lutego 2019

KOLEJNY SUKCES "STASZICA"

8 lutego 2019 r. w hali PCS odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do zawodów  przystąpiło pięć zespołów. Mistrzostwa zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Reprezentujące naszą szkołę dziewczyny rozegrały 4 mecze. Wygrały wszystkie z nich nie tracąc seta i po raz 15 zwyciężyły w Mistrzostwach Powiatu.

7 marca nasze reprezentantki udadzą się do Szamotuł reprezentować nasz powiat na Mistrzostwach Rejonu.

• Dodano : 12 lutego 2019

UMOWA PARTNERSKA Z CWRKDIZ

7 lutego 2019 r. w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu została podpisana umowa partnerska pomiędzy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu oraz Zespołem Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu.

• Dodano : 5 lutego 2019

MECHANICY ZE STASZICA NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ

W dniach 28.01.2019 r. – 1.02.2019 r. uczniowie klasy III technikum mechanicznego z nowotomyskiego „Staszica” uczestniczyli w projekcie „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”, uruchomionego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014+ przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Politechnikę Poznańską.

• Dodano : 3 lutego 2019

STUDNIÓWKA ANNO DOMINI 2019

W ubiegły piątek uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica bawili się na Balu Studniówkowym. Tym razem na miejsce imprezy wybrali Motel XXI Wieku w Grodzisku Wielkopolskim.

• Dodano : 29 stycznia 2019

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA

Już od 2002 roku nasz Dział Kształcenia Zawodowego uczy w zawodzie:
    mechatronik
    ślusarz narzędziowy

Wykształciliśmy już 150 uczniów!

Dlaczego warto zostać naszym uczniem?
     - Nauka zawodu poprzez praktykę na innowacyjnych działach produkcyjnych
     - Wykorzystanie najnowszych technologii
     - Wsparcie na każdym etapie nauki od profesjonalnych trenerów
     - Czeka na Ciebie oferta pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem

Przekonajcie się sami!

• Dodano : 16 stycznia 2019

STASZIC WŚRÓD NAJLEPSZYCH SZKÓŁ W WIELKOPOLSCE

11 stycznia 2019 r. w Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników - „Perspektywy 2019”. Do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawicie dwudziestu najlepszych szkół w Wielkopolsce – 10 najlepszych techników i 10 liceów ogólnokształcących. Powiat Nowotomyski reprezentowany był przez dyrektora Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu – pana Łukasza Frańskiego.

• Dodano : 4 stycznia 2019

OBCHODY SETNEJ ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO.

W CZWARTEK, 27 GRUDNIA 2018 ROKU W NOWYM TOMYŚLU Z UDZIAŁEM WŁADZ SAMORZĄDOWYCH ODBYŁY SIĘ  UROCZYSTOŚCI ZWIĄZANE Z 100 ROCZNICĄ WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO.

• Dodano : 4 stycznia 2019

UCZNIOWIE "STASZICA" DOCENIENI

20 grudnia 2018 uczniowie naszej szkoły Martyna Borowiak z 3LO1 oraz Mateusz Tata z 2TI zostali uhonorowani stypendiami Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019.