Wydarzenia października

Zajęcia specjalistyczne – Czas Zawodowców – BIS – 3TE

• Dodano : 19 października 2017

ZE ŚWIATA SPORTU

18 października odbyły się drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym mężczyzn. O miano najlepszej drużyny walczyły ZSZiL Nowy Tomyśl, ZS Zbąszyń, ZS Opalenica, ZSRCKU Trzcianka i nasza szkoła.

• Dodano : 18 października 2017

ZE ŚWIATA SPORTU

We wtorek 17 października 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt. Zawody odbyły się z ZSRCKU w Trzciance. Wyzwanie podjęło 5 szkół. Naszą placówkę reprezentowały Ola Szweda(2LO1), Wiktoria Miler(2AZ) i Magda Łukaszewicz(1LO3). Podczas zawodów rywalizowano system każdy z każdym do wygranych 4-ch setów. Wszystkie drużyny były bardzo mocne więc i rywalizacja była zacięta.

• Dodano : 17 października 2017

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. W piątek, 13 października, samorząd uczniowski zorganizował dla nauczycieli małą niespodziankę. Wszystko działo się na boisku szkolnym na terenie naszej szkoły.

• Dodano : 16 października 2017

18. PKO POZNAŃ MARATON

Połowa października najczęściej kojarzy się nam  z dniem 14 października, czyli Dniem Edukacji Narodowej. W naszej szkole data ta jest coraz częściej również kojarzona z wyjazdem naszej młodzieży na Poznań Maraton. Już 3 raz z rzędu w tym okresie uczestniczymy w wolontariacie, na jednej z największych imprez masowych-sportowych w naszym kraju. W tym roku 90 uczniów z naszej szkoły wspomogło tę imprezę.

• Dodano : 15 października 2017

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

12 października odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym.  Do rozgrywek zgłosiło się 8 dziewczyn i 27 chłopców. Każdy mecz toczył się do 2 wygranych setów. Mecze toczyły się w bardzo przyjaznej atmosferze. Po blisko 4 godzinach pojedynków można było ogłosić zwycięzców.

• Dodano : 15 października 2017

MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W UNIHOKEJU W KATEGORII CHŁOPCÓW

11 października w hali "Zbąszynianka" w Zbąszyniu zorganizowne zostały kolejne zawody o tytuł Mistrza Powiatu. Tym razem na parkiecie pojawili się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych , którzy najlepiej sobie radzą z prowadzeniem, podaniem oraz strzałem do bramki małej , plastikowej "podziurawionej" piłeczki.

• Dodano : 12 października 2017

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom naszej szkoły życzymy pogody ducha, zadowolenia z pracy, wielu sukcesów zawodowych oraz powodzenia w życiu osobistym.

DYREKCJA

• Dodano : 9 października 2017

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Niska temperatura, silny wiatr i przelotne odpady deszczu towarzyszyły tegorocznym zmaganiom w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Impreza została przeprowadzona na terenie Parku Feliksa w Nowym Tomyślu.

• Dodano : 17 września 2017

SALON MATURZYSTÓW-11.09.2017

Ostatni rok szkolny przed matura to czas szczególny. Pełen emocji, refleksji, pierwszych prób układania scenariusza „prawdziwego”, dorosłego życia. Tegoroczni maturzyści wraz z wychowawcami i pedagogiem szkolny uczestniczyli w wykładach otwartych Jak zdać maturę? oraz mieli możliwość zapoznania się z oferta uczelni wyższych publicznych i niepublicznych.

• Dodano : 5 września 2017

WYPRAWKA SZKOLNA