ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.                                                                 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.

SEJMIK MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO "15-LECIE CZŁONKOSTWA POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ OKIEM WIELKOPOLSKIEJ MŁODZIEŻY"

Dodano : 16 lipca 2019

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY PRZYSTĄPILI DO TRZECIEJ EDYCJI SEJMIKU MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO. ICH ZADANIEM BYŁO PRZYGOTOWANIE PROJEKTU OBRAZUJĄCEGO PRZEOBRAŻENIA NASZEGO POWIATU Z PERSPEKTYWY PIĘTNASTU LAT  NASZEGO CZŁONKOSTWA  W UNII EUROPEJSKIEJ.  ZWYCIĘZCAMI I ZARAZEM DRUŻYNĄ REPREZENTUJĄCĄ NASZ POWIAT BYŁY UCZENNICE KLASY 1LO2 - KAJA MIKA ORAZ ZUZANNA GRZECH.

DNIA 10 MAJA WZIĘŁY UDZIAŁ W OBRADACH SEJMIKU, GDZIE WRAZ Z INNYMI DRUŻYNAMI Z NASZEGO WOJEWÓDZTWA, PRACOWAŁY W CZTERECH KOMISJACH POD OPIEKĄ DOŚWIADCZONYCH RADNYCH. PRACE MŁODZIEŻOWEGO SEJMIKU ODZWIERCIEDLAŁY STRUKTURĘ ORGANIZACYJNĄ SEJMIKU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO. ZAPROPONOWANO PODCZAS PRAC W KOMISJACH, A NASTĘPNIE PODDANO POD GŁOSOWANIE KANDYDATÓW NA STANOWISKA SEKRETARZY ORAZ PRZEWODNICZĄCEGO. NASZA UCZENNICA - KAJA MIKA ZOSTAŁA SEKRETARZEM KOMISJI INFRASTRUKTURY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (MIAŁA MOŻLIWOŚĆ WYSTĄPIĆ PUBLICZNIE PRZED ZGROMADZONYMI, CO ZAPEWNE BYŁO NIEZAPOMNIANYM DOŚWIADCZENIEM). PROPOZYCJE MŁODYCH RADNYCH, WSKAZUJĄCE DALSZY KIERUNEK ROZWOJU NASZEGO WOJEWÓDZTWA W RAMACH UNII EUROPEJSKIEJ, ZOSTAŁY ZAWARTE W KOŃCZĄCEJ SESJĘ UCHWALE. ZAMKNIĘCIE SESJI PLENARNEJ SEJMIKU MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO POPRZEDZIŁO WYKONANIE WSPÓLNEGO ZDJĘCIA ORAZ ROZDANIE UCZESTNIKOM OKOLICZNOŚCIOWYCH PAMIĄTEK W POSTACI PIĘKNIE WYDANEJ ENCYKLOPEDII POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO. OPIEKUNEM GRUPY BYŁ JACEK MATULA.

2018-2019-sw-5.jpg

2018-2019-sw-4.jpg

2018-2019-sw-3.jpg

2018-2019-sw-2.jpg