SALON MATURZYSTÓW-11.09.2017

Dodano : 18 grudnia 2017

Ostatni rok szkolny przed matura to czas szczególny. Pełen emocji, refleksji, pierwszych prób układania scenariusza „prawdziwego”, dorosłego życia. Tegoroczni maturzyści wraz z wychowawcami i pedagogiem szkolny uczestniczyli w wykładach otwartych Jak zdać maturę? oraz mieli możliwość zapoznania się z oferta uczelni wyższych publicznych i niepublicznych.

2017-2018-salon-maturzystow-3.jpg2017-2018-salon-maturzystow-2.jpg2017-2018-salon-maturzystow-1.jpg

Drogi Maturzysto – życzymy pewnych decyzji na ten rok, warto się uczyć, jeśli za wyborem stoi prawdziwa pasja i samodyscyplina.

pedagog szkolny

18 grudnia