ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!                                                                 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!

Prawo Szkolne

Prawo szkolne - to podstawowe regulacje prawne życia wewnątrzszkolnego. Zasady najogólniejsze zawarte są w Statucie Szkoły i z niego wynikają bardziej szczegółowe omówienia zasad życia szkolnego. Prawo to jest opracowywane przez wszystkie gremia szkoły i przez nie akceptowane. Zasady ogólne zawarte w Statucie Szkoły są podstawą do opracowania zasad bardziej szczegółowych lub krótkoterminowych.

Wewnątrzszkolny System Oceniania (WSO) obejmuje zasady oceniania, klasyfikowania i promowania stosowane w szkole.

Program wychowawczy określa podstawy działań wychowawczych ogólnoszkolnych i stanowi wskazania do opracowania działań szczegółowych wychowawców klas i nauczycieli.

Regulamin organizacji wycieczek szkolnych.

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało :

19 sierpnia