TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019 R. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.                                                                 TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019 R. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.

POŁOWINKI KLAS TECHNICZNYCH

Dodano : 18 kwietnia 2019

,,…połowa za Nami …połowa przed Nami…” – 4 lata nauki będą tworzyć wspomnienia. Te ważne słowa wypowiedział Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica, Łukasz Frański oficjalnie otwierając połowinki klas technicznych (ekonomicznego, informatycznego i mechanicznego).

Dużo zabawy przy dobrej muzyce i szybko biegnącym czasie zapewnili Rodzice, Uczniowie i Wychowawcy klas. Dziękujemy Rodzicom za organizację imprezy, pyszne ciasta oraz każdą pomoc z Państwa strony. Serdeczne podziękowania w szczególności dla rodzica  p. B.KRET  za zadbanie o każdy szczegół uroczystości.