ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.                                                                 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.

POGOTOWIE INFORMATYCZNE ZE STASZICA DOCENIONE

Dodano : 21 czerwca 2019

14.12.2018r. w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbyło się na uroczyste wręczenie odznaczeń za wyjątkowe i aktywne postawy społeczne. W skład kapituły wchodzą organizacje lokalne, które swoimi działaniami motywują do pracy wolontariuszy, inne organizacje pozarządowe, przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Statuetki w tym roku otrzymały osoby wytypowane przez kapitułę, które poprzez uczestnictwo lub aktywną pomoc w wydarzeniach organizowanych w roku 2018, wyróżniały się swoją postawą. Doceniono między innymi Pogotowie Informatyczne ze Staszica !

Uczestnikami wydarzenia w ramach Biblioteki Publicznej była koordynator - p. Małgorzata Kaczmarek oraz opiekun zespołu - p. Marcin Chróst. Laureatem tego wyróżnienia został team specjalistów z technikum informatycznego Zespołu Szkół nr 2 im. S. Staszica w Nowym Tomyślu. Kilkunastu wolontariuszy z klas technikalnych I - IV, wspiera osoby indywidualne, grupy, a także i dzieci w zakresie nowych technologii w IT, a zajęcia odbywają się cyklicznie i cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Gratulujemy !
Fot. Adam Polański - [ zobacz zdjęcia ]