TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.                                                                 TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.

MATURZYŚCI ZAKOŃCZYLI ROK SZKOLNY

Dodano : 21 maja 2019

W miniony piątek w NOK-u odbyło się uroczyste zakończenie roku klas maturalnych naszej szkoły. Tym razem mury Staszica opuściło ich aż sześć: trzy licealne (dwie biologiczno-chemiczne i humanistyczna) oraz trzy technikum (ekonomiczna, informatyczna i mechaniczna). Uroczystość, obok Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 2 i przedstawiciela organu prowadzącego, uświetnili swoją obecnością rodzice absolwentów.

Przemówienia gości, podziękowania maturzystów, kwiaty dla nauczycieli to tylko niektóre ze wzruszających momentów, których świadkami byli zgromadzeni w NOK-u.

Miło nam zakomunikować, że medale Złotych Absolwentów 2019 otrzymali: w liceum, Martyna Borowiak z klasy biologiczno – chemicznej, 3LO1, w technikum, Magdalena Uryzaj z klasy ekonomicznej.

Medal Stowarzyszenia Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół  Zawodowych za wybitne osiągnięcia w nauce w tym roku wręczono Magdalenie Uryzaj  z technikum ekonomicznego.

Całość uroczystości brawurowo poprowadzili Aleksandra Radom i Maciej Łuczak. Oprawę artystyczną gali zapewniły Katarzyna Klus i Anastazja Kowalska znakomicie wykonując nastrojowe utwory.