TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.                                                                 TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.

MAŁA POMOC - WIELKA RADOŚĆ

Dodano : 21 maja 2019

Po raz kolejny  26 września odbyła się akcja „Mała pomoc – wielka radość”  prowadzona przez Polski Czerwony Krzyż we współpracy z Procter & Gamble oraz Carrefour Polska dla poprawy sytuacji życiowej dzieci i młodzieży.

Dziesiątka wytypowanych przez wychowawców uczniów naszej szkoły udała się do sklepu obuwniczego CCC, gdzie mogli w ramach prowadzonej akcji wybrać sobie obuwie.