DRZWI OTWARTE W STASZICU! SOBOTA, 21 KWIETNIA OD 9.00 D0 12.00. SERDECZNIE ZAPRSZAMY.                                                                 DRZWI OTWARTE W STASZICU! SOBOTA, 21 KWIETNIA OD 9.00 D0 12.00. SERDECZNIE ZAPRSZAMY.

KOLEJNY SUKCES STASZICA

Dodano : 20 kwietnia 2018

W czwartek, 18 stycznia w Powiatowym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych odbyła się XXVI Ogólnopolska Olimpiada „Zdrowy styl życia” organizowana przez Polski Czerwony Krzyż.

Do etapu rejonowego przystąpiło 13 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu wiedzy zawierającego 30 pytań dotyczących m.in. prawidłowego odżywiania, problemów zdrowotnych współczesnego świata, ekologii i pierwszej pomocy.

Naszą szkołę reprezentowała Martyna Pięta uczennica klasy 3LO1. Martyna zajęła III miejsce, ale warto dodać, że do I miejsca zabrakło jej jednego punktu.

Gratulujemy!

2017-2018-pck.jpg