KOLEJNY SUKCES EKONOMISTÓW!

Dodano : 25 marca 2019

Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych corocznie organizuje Olimpiadę Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich. Jej celem jest promowanie uczniów posiadających ponadprzeciętną wiedzę i zdolności menedżerskie oraz  zachęcanie do zachowań przedsiębiorczych w praktyce.

W Staszicu organizujemy etap szkolny i okręgowy tej Olimpiady jako członek założyciel Stowarzyszenia. Do naszej szkoły przyjechali najlepsi ekonomiści z Zielonej  Góry, Wronek, Gorzowa Wlkp., Nowej Soli, Gubina i razem z naszymi reprezentantkami: Magdaleną Uryzaj, Kecją Kasperską, Kamilą Kaczmarek , Aleksandrą Patan, Aleksandrą Radom rozwiązywali zadania praktyczne z zakresu ekonomii, rachunkowości i przedsiębiorczości.

Najlepszy wynik uzyskała Kecja Kasperska, która zakwalifikowała się do etapu finałowego.  13 grudnia Kecja razem z panią Beatą Kogą pojechały do Bydgoszczy, gdzie rozwiązując zadania w języku polskim i angielskim, używając programów komputerowych uzyskała tytuł finalisty. Ten sukces potwierdzający jej wiedzę i umiejętności daje zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Podsumowania konkursu dokonał Pan Dyrektor, gratulując i  wręczając zwycięzcom nagrody. Olimpiadę przygotowały Panie Monika Stasik i Beata Koga.

2018-2019-olimp-2.jpg2018-2019-olimp-1.jpg

Więcej zdjęć w galerii. ZOBACZ