TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.                                                                 TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.

KLASY TECHNIKUM STASZICA W OPALENICY

Dodano : 21 maja 2019

Uczniowie klas III TM i III TI mieli okazję obejrzeć procesy produkcyjne, jakie zachodzą w przedsiębiorstwie specjalizującym się już od 1992 roku w wytwarzaniu mebli z litego drewna sosnowego, zarówno na rynek polski, jak i na rynki europejskie. Mowa o firmie Pinio Drewnostyl Opalenica/Rudniki, której serdecznie dziękujemy za przygotowane dla nas warsztaty.