KLASY PRAWNICZE NA WYDZIALE PRAWA I ADMINISTRACJI UAM W POZNANIU

Dodano : 25 marca 2019

12.02.2019r. uczniowie I i II klasy liceum prawniczego uczestniczyli w wykładach organizowanych przez Wydział Prawa i Administracji UAM w Poznaniu  w ramach współpracy ze szkołami.

Wykład pt. „Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane? Prawo cywilne wobec dylematu altruizmu” poprowadziła dr Joanna Kruszyńska – Kola.

Nasi uczniowie mieli możliwość nie tylko dowiedzieć się na czym polega instytucja Prowadzenia cudzych spraw bez zlecenia, ale także wspólnie z prowadzącą rozważyć zasadność jej istnienia współcześnie w porządku prawnym i ewentualne zmiany, które należałoby wprowadzić w jej uregulowaniach.

Kolejna wizyta na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu już 5 marca 2019r.

2018-2019-klasy-prawnicze.jpg