TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.                                                                 TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.

III TM W OPALENICKIM PRZEDSIĘBIORSTWIE ALEKSPOL

Dodano : 21 maja 2019

Uczniowie klasy III TM wraz z nauczycielami wzięli udział we warsztatach technicznych w firmie ze sporym doświadczeniem w branży obróbki metali. Dzięki uprzejmości absolwenta Staszica - Pana Adriana Matuszaka z firmy Alekspol, mieliśmy okazję na miejscu i w praktyce zapoznać się z procesami technologicznymi oraz funkcjonowaniem nowoczesnego zakładu produkcyjnego, wyposażonego w bogaty park maszynowy.