EUROWEEK 2018

Dodano : 13 grudnia 2018

W dniach 8-12 września uczniowie naszej szkoły, pod opieką pań Aleksandry Sary i Beaty Piotrowskiej oraz pana Szymona Jandy, wyjechali na wycieczkę do Międzygórza, aby uczestniczyć w projekcie „Euroweek”.

W trakcie wyjazdu uczestniczyli w wielu zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy z całego świata. Ich dzień zaczynał się od krótkiej rozgrzewki zarówno umysłowej, jak i fizycznej. Potem podzieleni na grupy brali aktywny udział w zajęciach integracyjnych oraz warsztatach, na których między innymi nakręcili filmy oraz zorganizowali przedstawienie dla nauczycieli. Wolontariusze przygotowali także ciekawe prezentacje na temat swoich krajów. Uczniowie wysłuchali prezentacji na temat Filipin, Dominikany oraz Etiopii. Wszystkie zajęcia prowadzone były w języku angielskim i z dnia na dzień widać było, jak uczniowie otwierają się i przełamują barierę językową. Podczas wyjazdu uczniowie zawarli nowe znajomości, które na pewno pielęgnują do dziś. Poniżej możecie zobaczyć jak nasi uczniowie bawili się na „Euroweeku”.

ZOBACZ FILM

13 grudnia

NA NASZĄ STRONĘ WESZŁO DO TEJ PORY 2032 ODWIEDZAJĄCYCH.