TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019 R. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.                                                                 TERMIN SKŁADANIA PODAŃ: 13-31 MAJA 2019 R. W BUDYNKU PRZY UL. E. SCZANIECKIEJ 1 ORAZ W BUDYNKU PRZY UL. TYSIĄCLECIA 6 W NOWYM TOMYŚLU.

DRUŻYNA SIATKARSKA STASZICA W FINALE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

Dodano : 18 kwietnia 2019

Nieczęsto się zdarza, aby w turnieju finałowym rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego występował zespół z naszej szkoły. Szczególnie jest to bardzo trudne, gdy dotyczyć będzie gier zespołowych. Ten sukces osiągnęła nasza drużyna siatkarska podczas turnieju półfinałowego Mistrzostw Wielkopolski, który odbył się 27.03.2019 w hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu.

Dwa zwycięstwa w stosunku 2:0  z IX LO Poznań oraz  ZSS Kalisz, porażka 0:2 z LO SMS Piła umożliwiły zajęcie drugiego miejsca w turnieju i awans do Finału Wojewódzkiego.

Skład zespołu:

Mikołaj Łowigus, Adrian Bąk - II LO 4

Kacper Różnowski, Mikołaj Ruta – II TI 1

Michał Feliński – IV TM

Daniel Stanek - III LO 3

Jonasz Boulefa’a - III TE

Mikołaj Zerek – II LO 2

Dawid Wiertelak – II TM

Hubert Bednarz- III Az

Michał Boroń – II BS

Filip Baszkowski – I TM

Wszyscy uczniowie w chodzący w skład zespołu są członkami MKS Kangur Nowy Tomyśl.W minionych latach występowali w rozgrywkach młodzieżowych Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej.

2018-2019-polfin-wlk-2.JPG

2018-2019-polfin-wlk-1.JPG