ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.                                                                 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI.

BIWAK INFORMATYKÓW

Dodano : 16 lipca 2019

W dniach 12.06 – 14.06 uczniowie klas II oraz III technikum informatycznego wraz z opiekunami: Panią J. Szofer-Andrzejewską, Panem P. Stielerem, P. Z. Lachem, oraz  P. M. Chróstem, odbywają wycieczkę do Pszczewa.

Biwak nad jeziorem opiewa dwie noce, trzy wypełnione dni pełne wrażeń, pobyt niezwykle aktywny sportowo i krajoznawczo. Uczniowie, oprócz kilometrowych spacerów wokół jeziora, mają okazję brać udział w rozgrywkach piłki siatkowej oraz nożnej. Po wysiłku fizycznym zorganizowano wspólnie kreatywne gry i zabawy w formie aktywności offline'owych, noce filmowe oraz wspomnienia z minionych lat TI. Grupa na wyjeździe wygenerowała bardzo dobre humory i jak twierdzi zespół opiekunów grupy, grupa niekoniecznie chce wracać do szkoły.

ZOBACZ FILM

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało :

16 lipca