ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!                                                                 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!

Archiwum Aktualności

• Dodano :20 lipca 2018

Dokonano korekty wykazu podręczników.

• Dodano :28 czerwca 2018

WAŻNA INFORMACJA DLA MATURZYSTÓW

Świadectwa dojrzałości / aneksy / informacje o wynikach będą do odbioru w naszej szkole we wtorek, lipca 2018 roku od 11.00

• Dodano :21 czerwca 2018

SZKOŁA WOLNA OD UŻYWEK

Po raz drugi Zespół Szkół nr 2 im. St. Staszica stanął na podium w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Ponadgimnazjalnych. Pod opieką koordynatorów Justyny Szofer-Andrzejewskiej i Szymona Skrzypczaka 5-osobowy zespół uczniów w składzie Mikołaj Bernat, Kacper Bąbelek, Kacper Paradowski, Rafał Słociński, Łukasz Świątek z klasy pierwszej Technikum technik mechanik wywalczył III MIEJSCE W POLSCE.

• Dodano :20 czerwca 2018

KOŃCZYMY ROK SZKOLNY

W piątek, 22 czerwca, w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu o 800 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za miniony rok szkolny. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 rozpocznie się naszej szkole o godzinie 900.

• Dodano :18 czerwca 2018

SZKOLNY DZIEŃ SPORTU

30 maja 2018 r. młodzież „Staszica” z nauczycielami zjawiła się na Stadionie Miejskim w Nowym Tomyślu, aby uczestniczyć w Szkolnym Dniu Sportu. Na tegorocznej imprezie młodzież wzięła udział w turniejach o Puchar Dyrektora. Zawody odbyły się w grze w palanta i piłce nożnej.

• Dodano :13 czerwca 2018

STASZIC SZKOŁĄ ZAWODOWĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

8 czerwca 2018 w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie   podczas uroczystej Gali III edycji konkursu „ Szkoła zawodowa najwyższej jakości” Zespół Szkół nr2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu został uhonorowany wyróżnieniem potwierdzającym uznanie realizowanego  projektu  „Model Kształcenia dualnego w Technikum oraz  Branżowej Szkole I stopnia na przykładzie wieloletniej współpracy Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu i Aesculap Chifa w Nowym Tomyślu – producenta instrumentów medycznych”

• Dodano :12 czerwca 2018

SPOTKANIE WYCHOWAWCÓW KLAS Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas.

Rozpocznie się ono w środę, 13 czerwca 2018, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano :11 czerwca 2018

XXII SPOTKANIE MŁODYCH LEDNICA 2000

2 czerwca, jak co roku, grupa młodzieży ze Staszica wybrała się z Panem Michałem Jaroszem i Panią Joanną Uramowską na Pola Lednickie, by uczestniczyć  już w XXII Spotkaniu Młodych przy symbolicznej bramie Rybie.

• Dodano :6 czerwca 2018

FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO O HISTORII

06.06.2018r. w murach Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Nowym Tomyślu odbył się finał konkursu historyczno – plastycznego pt. „NIEZŁOMNI W DRODZE DO NIEPODLEGŁOŚCI 1918 – 1922.” Organizatorem był Zespół Szkół Zawodowych i Policealnych im dra Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu przy współudziale Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Oddziału  Instytutu Pamięci Narodowej w Poznaniu, Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu oraz Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Nowym Tomyślu.

• Dodano :28 maja 2018

MAŁA POMOC WIELKA RADOŚĆ

„Mała pomoc – wielka radość” to akcja prowadzona przez Polski Czerwony Krzyż we współpracy z Procter & Gamble oraz Carrefour Polska dla poprawy sytuacji życiowej dzieci i młodzieży z najuboższych rodzin.

W czwartek, 24-go maja siedmiu wytypowanych przez wychowawców uczniów naszej szkoły udało się do sklepu sportowego, gdzie mogli w ramach prowadzonej akcji wybrać sobie obuwie sportowe.

• Dodano :23 maja 2018

KONSULTACJE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 23 maja 2018, o 17.00 i potrwa do 18.00.

[POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI]

• Dodano :17 maja 2018

W DNIACH 14-16 MAJA UCZNIOWIE KLASY II TI WRAZ Z OPIEKUNAMI WYBRALI SIĘ DO CHYCINY

Wycieczka odbyła się w świetnych warunkach pogodowych i humorach, które dopisywały do samego powrotu. Te trzy dni pobytu, które były niezwykle aktywne sportowo zrealizowaliśmy zgodnie z planem. Czym się zajmowaliśmy - całość trzydniowego pobytu uwieczniliśmy tym oto filmikiem: ZOBACZ

• Dodano :17 maja 2018

KLASY PRAWNICZE NA XXI FESTIWALU NAUKI I SZTUKI W POZNANIU

25 kwietnia 2018 r. uczniowie klas prawniczych (ILO3 i IILO3) pod opieką p. Anny Nyćkowiak i p. Agaty Sadowskiej wzięli udział w warsztatach i wykładach organizowanych przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

• Dodano :15 maja 2018

WYWALCZYLI WYJAZD NA XXIV SESJĘ SEJMU DZIECI I MŁODZIEŻY!

Mikołaj Nowak i Adrian Bąk – uczniowie Zespołu Szkół nr 2 Im. S.Staszica w Nowym Tomyślu dostali się do Sejmu Dzieci i Młodzieży i już 1 czerwca zasiądą w ławach sejmowych w Warszawie. Licealiści wzięli udział w projekcie zorganizowanym przez Kancelarię Sejmu.

• Dodano :7 maja 2018

REKRUTACJA

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019 odbywa się poprzez elektroniczny system naboru dostępny pod dresem: https://powiatnowotomyski.edu.com.pl/Kandydat.

Termin rejestracji oraz dostarczania podań wydrukowanych

z powyższego systemu to

14.05.2018 r. - 30.05.2018 r.

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało :

19 sierpnia